22.01.24

Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України.
Зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави.
День у школі почався з уроку "Україна єдина та неподільна". Учні об'єдналися, аби показати свою любов та підтримку до своєї рідної, єдиної країни. Учнівське самоврядування закликало школярів утворити Ланцюг єднання "Я люблю тебе, Україно!" й таким чином продемонструвати своє величезне бажання, щоб вся Україна, була єдина, велика, сильна та неподільна країна. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

Цифрова грамотність

Національна гаряча лінія

Торбинка, що стане в нагоді дитині

BuaXua Calendar