14.03.24

З весною нас! Настав чудовий час, щоб зустріти весну і на її честь провести свято Масниці!
Це свято смаку та веселощів, коли можна насолодитися смачною їжею й вдосталь поспілкуватись.
14.03 у школі проходив благодійний Ярмарок!!!
Перевагу ми надавали млинцям з різними начинками!
Як готувалися до Масниці та проводили ярмарок можна подивитися за посиланнями.

08.03.2024

Щовесни о цій порі сходяться ті, хто хоче вшанувати великого Кобзаря. З цієї нагоди у СЗШ 180 команди «Кобзарики» та «Ми з України» (6-ті класи) брали участь у літературно- історичній вікторині «Йдемо з дитинства до Тараса». А вболівальники декламували вірші самого Шевченка й про Шевченка. «Ми не забули тебе, Тарасе, черпаєм правду в твоєму слові»

Фото, відео1, відео2, відео3, відео4

29.01.24

В Україні 29 січня відзначають День пам'яті Героїв Крут, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Сьогодні учні школи взяли участь в інформаційному дайджесті «Герої Крут: пам'ять через віки», усному журналі «Герої Крут – ніхто не забутий» та переглянули фільм "Крути 1918".
Ми завжди маємо пам'ятати якою ціною виборюється свобода. Щира вдячність усім хто виборює нашу перемогу, право жити у вільній країні на своїй землі.

22.01.24

Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України.
Зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави.
День у школі почався з уроку "Україна єдина та неподільна". Учні об'єдналися, аби показати свою любов та підтримку до своєї рідної, єдиної країни. Учнівське самоврядування закликало школярів утворити Ланцюг єднання "Я люблю тебе, Україно!" й таким чином продемонструвати своє величезне бажання, щоб вся Україна, була єдина, велика, сильна та неподільна країна. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

Цифрова грамотність

Національна гаряча лінія

Торбинка, що стане в нагоді дитині

BuaXua Calendar