День пам’яті та примирення

У середу, 8 травня, в Україні і більшості країн Європи відзначають День пам'яті та примирення. Пам'ятна дата приурочена до дня капітуляції нацистської Німеччини — 8 травня 1945 року.
     Напередодні та цього дня учні 1-11 класів долучились до ряду тематичних заходів: бібліотечного уроку «Вклонімося солдату»; екскурсії до Національного музею історії України у Другій світовій війні; уроків пам’яті "Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої", "Не обміліє пам'яті ріка в серцях нащадків, буде вічно жити", "Порозуміння заради майбутнього України", "Вогник пам'яті в людських серцях не згасне... "; майстер-класу «Виготовлення маку – квітки пам'яті".
     Сьогодні всі учні йшли до школи з виготовленою власноруч квіткою маку, яка є пам'ятним знаком жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображенням кривавого сліду від пострілу.

ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

Чим знаменний квітень? Це перш за все місяць великого свята - Великодня, свята Воскресіння Христового. З чим ми щиро всіх вітаємо.
     До того ж квітень для усіх мешканців України, особливо для мешканців міста Києва, – це місяць Чорнобиля.
     Сьогодні, 26 квітня, учні нашої школи згадують найбільшу, найболючішу техногенну катастрофу в історії людства.
     Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.
     Чорнобиль перетворюється сьогодні з реальної історичної події на символічну подію, яка наділяється різними смислами і значеннями…

Національна гаряча лінія

BuaXua Calendar