Квест 23.12.19

Квест — це пригода. А пригоди люблять всі — і дорослі, і діти. Тим більше, якщо проводити їх під час навчання. Квест дає змогу розвивати: активне пізнання на уроках, сприяє розвитку логічного мислення, допомагає долати проблеми, вчить командно вирішувати завдання й застосовувати свої знання на практиці, розвиває інтерактивні здібності учнів, мотивує до успішного навчання.
Сьогодні у нашій школі команди учнів 5-11 класів успішно пройшли 14 предметних станцій розгадуючи завдання квесту «Навчання в радість».
І учні і вчителі отримали позитивні емоції, незабутні враження та гарний настрій напередодні зимових канікул.
Всі фото

Флешмоб "Кольоротерапія"

Різнобарвними пазлами склалися всі п'ятниці у школі у флешмобі "Кольоротерапія", що проходив у листопаді та грудні. Кожна п'ятниця була присвячена певному кольору. А на завершення незабутня, чарівна п'ятниця - АКВАГРИМ!

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів, допомогли зробити ці дні справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожна кольорова п'ятниця пройшла на високому емоційному підйомі. Посмішки не сходили з обличчя дітей. 

Самоврядування 2019

6 грудня в нашій СЗШ 180 був дуже цікавий і насичений день. В 1-11класах відбулися години самоврядування. Учні самостійно пропонували та шляхом голосування зафіксували на папері основні правила життя в школі "Створюємо безпечне середовище разом". Вироблені документи були розміщені на стенді у вестибюлі школи. Шкільне самоврядування запропонувало акцію "Перерва з користю". Учні проводили міні майстер-класи:
-" САМБО-прийоми замозахисту"
-"Складання кубика рубика"
-"Виготовлення новорічної іграшки-МИШЕНЯ''
-"Виготовлення орігамі-НОВОРІЧНЕ БАЖАННЯ"
-"Створення портрету"
-"Виготовлення орігамі- ЖАБЕНЯ"
Всі хто долучилися отримали море позитиву.

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

BuaXua Calendar


Жовтень 2021
18
Понеділок
На сегодня нет событий!
09:57