Канікули 21.10-28.10.2020

Відкритий лист директора

Департамент освіти і науки Києва

Олени Фіданян

щодо роботи закладів освіти у канікулярний період

Навчання в оранжевій зоні

Шановні батьки!

В умовах помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки, що діє в Києві з       14 вересня, наша школа працюватиме в очному форматі. В разі зміни формату навчання в класі Вашої дитини Вам своєчасно буде відправлено оновлену інформацію. Просимо Вас бути уважними до здоров’я Вашої дитини і в разі її хворобливого стану одразу звертатись до лікаря.

Усім - міцного здоров'я!"

Дистанційне завдання

Шановні діти та батьки! Як ви знаєте з 12 березня у школах міста запроваджуються обмежувальні заходи.
Слід врахувати, що в місті будуть скасовані всі масові заходи (кіносеанси, змагання, вистави), закриті розважальні центри тощо.

Хочемо наголосити на наступному:
Дітям не варто знаходитись у громадських місцях, транспорті, збиратись групами.
Після перебування на відкритому повітрі – ретельно вимити руки з милом.
При найменших ознаках застуди (підвищення температури тіла, катаральні явища) звертатись до сімейного лікаря, хворому одягнути захисну маску.
У школі не будуть проводитись жодні заняття і консультації – в тому числі і індивідуальні. Скасовуються заняття гуртків, секцій, відміняються заплановані екскурсії.
Для учнів 11-тих класів - переноситься пробне ЗНО.

Навчання буде здійснюватись дистанційно.
Завдання будуть розміщені на сайті та на фейсбук-сторінці школи для кожного класу з усіх предметів.
Також ми будемо оприлюднювати посилання на освітні ресурси з відеоуроками, он – лайн тестами, та ін.
Враховуючи, що в цьому навчальному році у школі не були до останнього запроваджені обмеження щодо проведення уроків, немає сумнівів в тому, що навчальна програма буде виконана, адже завжди є резерв навчального часу.
З повагою, адміністрація СЗШ №180

Національна гаряча лінія