24.11.23

ПАМ'ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО.
90-ті роковини Голодомору в СЗШ № 180
Напередодні Дня Пам'яті ми згадуємо про трагічні події геноциду українського народу першої половини ХХ століття.
Сьогодні день почався загальношкільною хвилиною мовчання та в кожному класі пройшли уроки пам'яті "Біль душі і пам'ять серця", "Голоси правди та справедливості", "Геноцид українського народу. Забуттю не підлягає".
Вестибюль школи перетворився на галерею пам'яті, центральною частиною якої стала інсталяція «Голодомор 1932-1933 років – це помста за свободу і волелюбність», створена учнями школи. Лампадки із запаленими свічками від представників кожного класу оточували своїм світлом скорботні символи Голодомору.
Учні 9-х класів відвідали Національний музей Голодомору-геноциду.
Шкільна бібліотека представила тематичну виставку.
Кожного року ми вшановуємо пам'ять мільйонів загублених безневинних душ, і кожного разу розуміємо, що трагедія не повинна повторитись.

Цифрова грамотність

Національна гаряча лінія

Торбинка, що стане в нагоді дитині

BuaXua Calendar