17.05.24

Сьогодні, для учнів 7-х класів, волонтер-інструктор з мінної безпеки Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України Баранник Ірина провела тренінг "Про ризики небезпеки вибухонебезпечних предметів та навчання з попередження ризиків". Учні дізналися, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися у разі виявлення міни чи боєприпасів.

Фото

17.05.2024

Сьогодні, 17 травня, учні нашої школи долучилися до єдиного національного уроку "Безпечна дорога додому" в рамках Тижня безпеки дорожнього "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану ". Створюємо безпечний світ власними знаннями - дотримуємось правил дорожнього руху!

Фото

16.05.24

Сьогодні 16 травня в учнів 1-А класу відбулося "Свято Букварика". На зупинках гри-квесту школярі продемонстрували гарні знаннях різних предметів, свою кмітливість, винахідливість, творчі здібності, вміння працювати в команді, бути дружними, допомагати та підтримувати один одного у вирішенні різних цікавих завдань. Це свято стало для дітей веселим та незабутнім!

Фото

16.05.2024

Вишиванка – символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови
Залюбки вдягаємо її знову.

16 травня наша шкільна родина долучилась до святкування Дня вишиванки. Протягом дня були проведені заходи даної тематики, а у холі школи учнями та вчителями була створена фотозона в стилі української народної вишивки. Молодші школярі створювали ескіз візерунку вишивки, а в 5 класі пройшла вікторина "Вишиванка - генетичний код нації". Лідери шкільного самоврядування організували флешмоб, до якого долучилися учні школи вбрані у національний одяг. Вся школа майоріла різнобарвними візерунками української вишиванки. Активна участь дітей у святі підтверджує, що вони налаштовані на збереження культури, звичаїв та традицій нашого народу.

Флешмоб "День вишиванки" є чудовим способом відчути себе часткою великого національного руху, який спрямований на збереження та популяризацію української культури. Нехай вишиванка буде не лише одягом, а й символом єднання, гордості та національної свідомості. Вона нагадує нам про нашу багатовікову історію, про те, хто ми є і звідки ми родом.

Відео, флешмоб, фото

15.05.2024

15 травня учасники рою "Туричі" гідно представили заклад у районному етапі військово-патріотичної гри "Сокіл"Джура".

Фото

Цифрова грамотність

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Торбинка, що стане в нагоді дитині

BuaXua Calendar


Травень 2024
23
Четвер
На сегодня нет событий!
07:29